Naudinga informacija kurią verta žinoti
Pagrindiniai vikšrinių grandinių tipai ir jų skirtumai Spausdinti
Užsandarinta grandinė

Grandinė užsandarinta be tepalo


Užsandarintos be tepalo grandinės jungtis turi įleidimą įvorei ir sandarinimo žiedams. Spyruoklinio plieno sandarinimo žiedai (poveržlės) grandinės jungties įleidime sandarina įvorės kraštus, nuo abrazyvinių dalelių patekimo tarp įvorės ir grandinės piršto. Abrazyvinės dalėlės patekę tarp piršto ir įvorės sukelia vidinį įvorės ir piršto dilimą, ko pasekoje pailgėja grandinės žingsnis, tuo pačiu ir visa grandinė. Padidėjus grandinės žingsniui, padidėja trintis į įvorės išorinį diametrą bei į žvaigždės dantis, sukeldama greitesnį važiuoklės detalių dilimą.

Skaityti toliau...>>
 
Grandinės įtempimo ir padų pločio įtaka dėvėjimuisi Spausdinti

Važiuoklės kaina sudaro maždaug 20 procentų jūsų vikšrinės mašinos pirkimo kainos. Dar svarbiau, kad beveik 50 procentų vikšrinės mašinos priežiūros išlaidų bus skiriama būtent važiuoklės priežiūrai. Mes žinome, kad viena silpna ar netinkama sistemos dalis gali sukelti didelių problemų, todėl visos sudedamosios dalys ir jų fizinės savybės (stiprumas, kietumas, dilimo greitis) turi puikiai derėti tarpusavyje, kad būtų užtikrintas ilgalaikis visos važiuoklės tarnavimas. Nors natūralaus dėvėjimosi ir nepavyks išvengti, tačiau tinkamai prižiūrėdami savo techniką jūs galite prailginti visų komponentų tarnavimo laiką bei sumažinti priežiūros išlaidas.

Perskaitę šią informaciją, galėsite geriau suprasti kokie yra pagrindiniai dėvėjimosi faktoriai ir ką reiktų daryti, norint juos sumažinti. Visa pateikta medžiaga padės jums pasirinkti geriausius priežiūros sprendimus, kurie leis ne tik prailginti važiuoklės tarnavimo laiką, bet ir sumažinti prastovas bei sutaupyti pinigų.

Vieni iš pagrindinių veiksnių labiausiai įtakojančių dėvėjimąsi yra grandinės įtempimas (arba laisvumas) ir vikšrų padų plotis. 

Skaityti toliau...>>
 
Kaip prailginti vikšrinės važiuoklės tarnavimo laiką? Spausdinti

Vikšrinės važiuoklės apkrovos

Protingas ir apgalvotas operatoriaus darbas gali ženkliai prailginti važiuoklės tarnavimo laiką.

Ribokite neproduktyvų transporto priemonės naudojimą bei vairavimą dideliu greičiu

Darbas dideliu greičiu pagreitina visų vikšrinės važiuoklės komponentų nusidėvėjimą. Nusidėvėjimas yra tiesiogiai proporcingas greičiui, o greitis – apkrovai. Kadangi nuvažiuotas atstumas turi didžiausią įtaką dėvėjimuisi susiplanuokite darbus taip, kad neproduktyvaus važinėjimo būtų kuo mažiau.

Ribokite judėjimą atbuline pavara

Važiuojant atbuline pavara žymiai labiau dėvisi priešinga įvorių bei žvaigždžių dantų pusė. Taip yra todėl, kad įvorės gauna apkrovą sukdamosis prieš žvaigždės dantis. Važiuojant atbuline pavara apie 75 procentai pirštų ir įvorių yra įtakojami apkrovos bei judesio, imant nuo priekinio vedančio rato apačios iki pirmo piršto, kurį kabina žvaigždutė. Taigi važiavimą atbuline eiga naudokite saikingai ir produktyviai. Tuo tarpu važiuojant į priekį tik 25 procentai pirštų ir įvorių yra veikiami apkrovos bei judėjimo. 

Skaityti toliau...>>
 
Informacija dėl pakuočių ir atliekų tvarkymo Spausdinti

Daugiau informacijos prisegtame altFAILE (1.46 Mb)

 
Garantijų ir grąžinimo sąlygos Spausdinti
Skaityti daugiau...