Apie mus Spausdinti

UAB Daltra užsiima statybinės technikos ir kelių tiesimo įrangos atsarginių detalių tiekimu bei prekyba. Pas mus galite įsigyti vikšrinės važiuoklės dalis bet kokiai vikšrinei technikai - nuo mini ekskavatorių iki didelių buldozerių. Mes taip pat siūlome platų asortimentą kaušų dantų, buldozerių/greiderių peilių, ratinės važiuoklės tiltų ir transmisijos dalių, hidraulikos komponentų ir daug kitų dalių. 

Atsižvelgdami į situaciją rinkoje prioritetą teikiame kokybiškoms alternatyvioms dalims, kurios yra pigesnės nei originalios, o tai ypač aktualu senesnės statybinės technikos savininkams, nes dažnai originalios dalys kainuoja neproporcingai daug  lyginant su turimos technikos verte. Esant poreikiui, arba kai nėra tinkamų alternatyvų, tiekiame ir originalias atsargines dalis ypač palankiomis kainomis.

Įmonės kolektyvą sudaro jauni, tačiau spėję įgyti didelę patirtį darbuotojai. Tai profesionalūs, nestokojantys ryžto ir energijos specialistai, kurie visuomet stengiasi išklausyti ir išanalizuoti kliento poreikius, bei surasti ir pasiūlyti optimaliausią problemos sprendimo variantą. Įmonės darbuotojai nuolat stažuojasi Lietuvoje bei užsienyje. Tai leidžia neatitrūkti nuo technikos naujovių ir nuolat tobulėti.


UAB Daltra MISIJA - teikti išskirtinai kokybiškas detalių tiekimo paslaugas užtikrinant minimalias klientų prastovas.


Mes visada dirbame remdamiesi šiomis vertybėmis:

  • Profesionalumas – optimalūs sprendimai užtikrinantys geriausią kokybę per trumpiausią laiką.
  • Atsakomybė – kasdien laikytis žodžio ir patikimai atlikti visus darbus laiku. 
  • Lojalumas – kurti ir išlaikyti ilgalaikius pasitikėjimu paremtus santykius su klientais ir tiekėjais.
  • Tobulėjimas – nuolat siekti geresnių rezultatų, dirbti našiau, suteikti geresnes paslaugas.


Susisiekite su mumis ir gaukite visą reikalingą informaciją apie mūsų produktus ir kitą informaciją susijusią su įrangos eksploatavimu.